PowerLoc LACENO - WC kefa, lesklý kov

Kód: Z23414100
43,95 € 36,32 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitná WC kefa z akrylu. Odnímateľná miska zo saténového akrylu. Extrémne pevne drží na všetkých nosných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo, plast atď. Jednoduchá inštalácia BEZ VŔTANIA. Žiadne riziko ani špina. Vysoký výkon, pretože sa dá kedykoľvek doplniť. Ľahko sa odstraňuje bez zanechania stôp. Zahŕňa. Súprava lepidla Power-Loc® a skrutky a hmoždinky.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Odnímateľný držiak WC kefy zo saténového akrylu, vrátane hygienickej WC kefy s vymeniteľnou, čiernou hlavicou s priemerom 7,5 cm
  • Obsahuje montážny prvok Power-Loc® na stenu - lepiaci systém so špeciálnym jednozložkovým lepidlom, skrutky a hmoždinky na alternatívnu montáž sú súčasťou balenia
  • Veľmi pevné upevnenie na všetky vhodné povrchy, napr. napr. dlaždice, prírodný kameň, betón, drevo, plast
  • Môže byť trvale vystavený veľkému zaťaženiu a odstránený bez zanechania zvyškov
  • Na tento výrobok sa poskytuje záruka 3 roky od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym používaním alebo prirodzeným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.
  • Rozmery (š x v x h): 14 x 36,5 x 15,5 cmWC kefa Power-Loc® z dizajnového kúpeľňového radu Laceno sa optimálne používa v kúpeľni a na WC pre hostí. Dekoratívna WC kefa s rafinovaným dizajnom jemne splýva s okolím.
Odnímateľná akrylová nádoba so saténovým povrchom má otvorený tvar. Praktická WC kefa dôkladne vyčistí toaletu. Vďaka odolným a prispôsobivým štetinám zaručuje kefa spoľahlivé používanie. Držiak kefky vždy dekoratívne drží kefku na mieste. WC kefa zo sady má vymeniteľnú čiernu hlavicu s priemerom 7,5 cm.

Lepiaci systém Power-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - bez skrutkovania, vŕtania alebo hmoždiniek. Montážny rad Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém pevne a bez problémov drží aj na drsných a mierne nerovných povrchoch a môže byť trvalo vystavený vysokému zaťaženiu.

Upevňovacie háčiky, vyrobené z pevného plastu (ABS), sa dajú ľahko a bez zvyškov opäť odstrániť a premiestniť. Lepiaci systém so špeciálnym jednozložkovým lepidlom zaručuje inštaláciu bez rizika a znečistenia a miliónkrát sa osvedčil v priemyselných a profesionálnych remeselných aplikáciách.

Súčasťou dodávky je lepiaca súprava Power-Loc® a skrutky a hmoždinky na alternatívnu montáž na stenu.

Na tento výrobok sa vzťahuje trojročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. 14 cm x 36,5 cm x 15,5 cm
Čistá hmotnosť: 488 g

Tento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Toaletné kefy
Toaletné kefy
PowerLoc - najsilnejšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Toaletné kefy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 14
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - silné lepidlo
Materiál: Plast
Šírka cm: 37
Typ výrobku: Toaletná kefa
Výška cm: 16
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: