FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BEZ VŔTANIA PowerLoc LACENO - Pohár na zubné kefky, kovovo lesklý

Kód: Z23403100
29,95 € 24,75 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Odnímateľný pohárik na zubné kefky z kvalitného akrylu. Extrémne pevný na všetkých nosných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo, plast atď. Balenie obsahuje sadu lepidiel Power-Loc®, skrutiek a hmoždiniek, ktoré sa ľahko inštalujú BEZ VŔTANIA.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • FUNKCIA - Odnímateľná vanička na zubné kefky z kvalitného akrylu na odkladanie zubných kefiek a zubnej pasty
  • INŠTALÁCIA - Nástenný Power-Loc® - Komorový lepiaci systém z high-tech výskumu (špeciálne lepidlo je súčasťou balenia)
  • BEZPEČNOSŤ - extrémne silná priľnavosť na všetkých vhodných povrchoch
  • DIZAJN - štýlový priehľadný pohárik na zubnú hygienu sa stane štýlovým doplnkom vašej kúpeľne
  • ZÁRUKA - záruka výrobcu 3 roky

Pohárik na zubnú kefku Power-Loc® z dizajnového kúpeľňového radu Laceno sa používa v kúpeľni a na WC pre hostí. Tento dekoratívny podnos na zubné kefky Laceno vďaka svojmu ušľachtilému tvaru jemne a elegantne dotvára atmosféru celej kúpeľne. Pohár je vyrobený z vysokokvalitného akrylu a je odnímateľný. Ponúka dostatok priestoru na zubné kefky a zubnú pastu, aby ste ich mali vždy po ruke.

Upevňovací systém Turbo-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - nie je potrebné žiadne skrutkovanie, vŕtanie ani hmoždinky.

Montážny rad Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne pevným upevnením na všetky vhodné povrchy, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém drží pevne aj na nerovnom a mierne nerovnom povrchu bez akýchkoľvek problémov. Upevňovacie háčiky sa dajú opäť ľahko odstrániť bez zanechania zvyškov a umiestniť na iné miesto. Lepiaci systém sa už mnohokrát osvedčil v priemysle a profesionálnych remeslách. Upevňovacie háčiky z pevného plastu (ABS) sa dajú bez zvyškov opäť ľahko odstrániť a znovu umiestniť na iné miesto.

Systém lepenia so špeciálnym jednozložkov��m lepidlom zaručuje montáž bez rizika a znečistenia a už sa mnohokrát osvedčil v priemyselných odvetviach a profesionálnych remeslách.
Na tento výrobok poskytuje výrobca záruku tri roky. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené.

Súprava lepidla Power-Loc® a skrutky, hmoždinky na alternatívnu montáž na stenu sú súčasťou dodávky.

Rozmery D/Š/V: 10 cm x 11,5 cm x 12,5 cm

Hmotnosť: 221 g


Tento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Poháriky na zubné kefky
Poháriky na zubné kefky
PowerLoc - najsilnejšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Poháriky na zubné kefky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 10
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - silné lepidlo
Materiál: Plast
Šírka cm: 12
Typ výrobku: Pohár na zubné kefky
Výška cm: 13
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: