BEZ OBRÁBANIA Premium Plus - Rohová polica, metalický lesk

Kód: Z22779100
56,95 € 47,07 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia
Lesklá nehrdzavejúca oceľ v kombinácii s kvalitným bielym plastom. Vrátane skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo ich môžete pripevniť BEZ VŔTANIA: pomocou adaptérov Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® alebo Power-Loc®.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Kvalitný rohový stojan na ideálne využitie priestoru v kúpeľni a na WC pre hostí, rozmery (š x v x h): 28,5 x 8. 5 x 21 cm
  • Praktické uloženie sprchového gélu, šampónu a ďalších kúpeľňových doplnkov na dosah Vyrobené z lesklej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii v kombinácii s bielym plastom
  • Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu
  • K dispozícii sú aj adaptéry WENKO Vacuum-Loc® na montáž BEZ VŔTANIA, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobok sa poskytuje 10-ročná záruka od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Moderný rad Premium Plus spája elegantné tvary a vysokú kvalitu. Kúpeľňové doplnky z tejto série majú ušľachtilý dizajn z lesklej nehrdzavejúcej ocele, čiastočne kombinovaný s vysokokvalitným bielym plastom, a preto sú ideálne na použitie vo vlhkých priestoroch. Priestorovo úsporná rohová polica Premium Plus zabezpečuje ideálne využitie úložného priestoru v kúpeľni.

Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. Okrem toho systém Premium-Plus ponúka tri ďalšie možnosti montáže - BEZ VŔTANIA. Nasledujúce zodpovedajúce adaptéry sú k dispozícii samostatne:

Možnosť 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo produktu: 20643100)
Nová technológia montáže sa nazýva Vacuum-Loc®! Jedinečný vákuový sací systém umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva a pevné uchytenie na všetkých nepriepustných a nerovných povrchoch.
Možnosť 2: Adaptér Turbo-Loc® (číslo produktu: 20646100)
Nástenný držiak Turbo-Loc® je špeciálny systém lepiacich podložiek s mimoriadne pevným uchytením na všetkých hladkých povrchoch.
Možnosť 3: Adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepiaci systém Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém pevne a bezproblémovo drží aj na drsných a mierne nerovných povrchoch.

Na tento výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť odo dňa zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nehrdzavejúca oceľ, ablage: Materiál: plast (ABS)
Farba: lesklá
Rozmery d/š: 28,5 cm x 8,5 cm x 21 cm
Čistá hmotnosť: 844 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Police
Nástenné police
Premium Plus - vyberte adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Police
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 29
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - vyberte si systém upevnenia
Materiál: Plast, Nerezová oceľ
Šírka cm: 9
Typ výrobku: Polička
Výška cm: 21
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: