Exotický OSMANY LAFFITA

 

Kubánske slnko a voňavý jazmín vtlačili kolekcii kobercov a predložiek jeho osobitý podpis</p

Rád provokuje. Jeho návrhy odrážajú prirodzenú búrlivosť, ktorá nesmie chýbať na prehliadkových mólach ani v&nbspkúpeľni. Hravé a luxusné dizajny majú spoločného menovateľa - neboja sa vystúpiť z radu.

Osmany Laffita je kubánsky módny návrhár pôsobiaci v&nbspČeskej republike. Študoval na prestížnej umeleckej akadémii San Alejandro v rodnej Havane. V 90. rokoch 20. storočia získal skúsenosti v slávnych módnych domoch, ako sú Versace a Kenzo. V roku 1999 začal svoju kariéru módneho návrhára s vlastnou značkou Osmany Laffita Couture.

Móda značky Osmany Laffita je určená pre ženy, ktoré hľadajú eleganciu, neboja sa vyčnievať z davu a chcú sa obliekať kreatívne. Osmany prezentuje svoje kolekcie v&nbspParíži, New Yorku a&nbspMiamsku. Prestížny módny časopis Vogue En Español mu udelil prestížnu cenu "Designer's Choice Award".

Každý, kto si zakúpi značkový tovar Osman Laffito, očakáva, že bude vynikať eleganciou a nádychom kubánskeho korenia, slnka, šťastia, radosťou zo života a niečím navyše.

Osmany Laffita sa v kolekcii pre značku Grund inšpirovala tým, čo vidí okolo seba: prírodou, morom, mušľami, lesmi v&nbspČeskej republike a Rubikovou kockou. O zbierke pre spoločnosť Grund povedal: "Tí, ktorí ma majú radi, pôjdu ráno do kúpeľne s mojimi kúpeľňovými predložkami Osmany Laffita for GRUND. Tí, ktorí ma nenávidia, môžu hneď od rána šliapať po mojom mene."