FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

RAGUSA - Mydelnička, nerezová oceľ

Kód: Z16751100
16,45 € 13,60 € bez DPH
Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Elegantná miska Ragusa, špeciálne vyvinutá pre vlhké priestory, ponúka ideálny priestor na mydlo, ktoré je vždy po ruke. Vďaka praktickému držiaku s prísavkou sa misa rýchlo a jednoducho upevní v požadovanej výške. Držiak sa dá odstrániť bez zanechania stôp a je okamžite pripravený na ďalšie použitie.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • S prísavnými držiakmi (2 držiaky), ktoré sa rýchlo a jednoducho pripevnia
  • Dajú sa odstrániť bez zanechania zvyškov a znova nainštalovať
  • Vyrobené z lesklej nehrdzavejúcej ocele
  • Na tento výrobok sa poskytuje 5-ročná záruka, ktorá začína plynúť dňom zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.
  • Rozmery (š x v x h): 13 x 3,5 x 10,5 cm


Elegantný zásobník Ragusa, špeciálne vyvinutý pre vlhké priestory, poskytuje každému mydlu atraktívne miesto, kde je vždy na dosah. Vďaka praktickému držiaku s prísavkou možno podnos rýchlo a jednoducho namontovať v požadovanej výške. Držiak možno vybrať bez zanechania zvyškov a potom je pripravený na opätovné umiestnenie.

Dávkovač mydla Ragusa, vyrobený z vysokokvalitnej lesklej nehrdzavejúcej ocele, má 5-ročnú záruku výrobcu proti hrdzaveniu. Na tento výrobok sa vzťahuje záruka 5 rokov od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Farba: lesklá
Rozmery D/Š/V: 13 cm x 3,5 cm x 10,5 cm
Čistá hmotnosť: 133 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Mydelničky

Dodatočné parametre

Kategória: Mydelničky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.143 kg
Dĺžka cm: 13
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - prísavka
Materiál: Nerezová oceľ
Šírka cm: 4
Typ výrobku: Miska na mydlo
Výška cm: 11
Inštalácia: BEZ VŔTANIA! Jednoduchá inštalácia a žiadne riziko poškodenia steny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: