FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BASIC - Mydelnička, nerezová oceľ

Kód: Z17896100
19,95 € 16,49 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Mimoriadne moderný a štýlový držiak na uteráky zo série Basic urobí kúpeľňu ešte krajšou. Vysokokvalitný, pevný kruh z nehrdzavejúcej ocele s lesklým dizajnom vylepší každú kúpeľňu. Tento držiak na uteráky je optimálnou kombináciou funkčnosti a kvality. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Stojan z vysokolesklej nehrdzavejúcej ocele
  • Vyberateľný podnos z priehľadného plastu
  • Rozmery (š x v x h): 17,5 x 5,5 x 11,5 cm
  • Skrutky a hmoždinky sú súčasťou balenia
  • Na tento výrobok sa poskytuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť dňom zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Výnimočne módny a štýlový držiak na uteráky zo série Basic skrášli každú kúpeľňu. Vysokokvalitný, pevný a nehrdzavejúci krúžok z nehrdzavejúcej ocele vo vysoko lesklom vyhotovení vylepší každú kúpeľňu. Tento držiak na uteráky predstavuje optimálnu kombináciu funkčnosti a kvality. Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky.

Na tento výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť dňom zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nerezová oceľ, polička: farba: lesklá, polička: plast
Farba: lesklá, polička: lesklá: Priehľadný
Rozmery D/Š: 17,5 cm x 5,5 cm x 11,5 cm
Čistá hmotnosť: 185 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Mydelničky

Dodatočné parametre

Kategória: Mydelničky
Záruka: 10 rokov
Hmotnosť: 0.185 kg
Dĺžka cm: 18
Farba: lesklá
Inštalácia: Vŕtanie, hmoždinky a skrutky
Materiál: Nerezová oceľ
Šírka cm: 6
Typ výrobku: Miska na mydlo
Výška cm: 12
Dodatočná záruka výrobcu: 10 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: