BEZ VŔTANIA PowerLoc LACENO - dávkovač mydla, lesklý kov

Kód: Z23405100
24,95 € 20,62 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.5.2024
Možnosti doručenia
Odnímateľná miska na mydlo z kvalitného akrylu. Extrémne pevný na všetkých nosných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo, plast atď. Jednoduchá inštalácia BEZ VŔTANIA. Žiadne riziko ani špina. Vysoký výkon, pretože sa dá kedykoľvek doplniť. Ľahko sa odstraňuje bez zanechania stôp. Zahŕňa. Súprava lepidla Power-Loc® a skrutky a hmoždinky.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Kvalitná odnímateľná akrylová mydelnička, ideálna do kúpeľne a na toaletu pre hostí
  • Súčasťou je Power-Loc® nástenný držiak - lepiaci systém so špeciálnym jednozložkovým lepidlom, skrutky a hmoždinky v balení na alternatívnu montáž
  • Vynikajúco pevné upevnenie na všetky vhodné povrchy, napr. napr. dlaždice, prírodný kameň, betón, drevo, plast
  • Môže byť trvale vystavený veľkému zaťaženiu a odstránený bez zanechania zvyškov
  • Na tento výrobok sa poskytuje záruka 3 roky od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym používaním alebo prirodzeným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.
  • Rozmery (š x v x h): 13 x 5,6 x 14 cm
.

Odnímateľná akrylová mydelnička Power-Loc® poskytuje atraktívne miesto na uchovávanie mydla na dosah. Elegantná okrúhla misa sa stane praktickou pomôckou v kúpeľni a na toalete pre hostí.

Systém lepenia Power-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - nie je potrebné skrutkovanie, vŕtanie ani hmoždinky. Montážny rad Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne pevným upevnením na všetky vhodné povrchy, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém bez problémov pevne drží aj na drsných a mierne nerovných povrchoch a môže byť trvalo vystavený vysokému zaťaženiu.

Upevňovacie háčiky, vyrobené z pevného plastu (ABS), sa dajú ľahko a bez zvyškov opäť odstrániť a premiestniť. Lepiaci systém so špeciálnym jednozložkovým lepidlom zaručuje inštaláciu bez rizika a znečistenia a miliónkrát sa osvedčil v priemyselných a profesionálnych remeselných aplikáciách.

Súčasťou balenia je lepiaca súprava Power-Loc® a skrutky a hmoždinky na alternatívnu montáž na stenu.

Na tento výrobok sa vzťahuje trojročná záruka, ktorá začína plynúť odo dňa zakúpenia. Z��ruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. 13 cm x 5,6 cm x 14 cm
Čistá hmotnosť: 155 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Dávkovače mydla
Mydelničky
PowerLoc - najsilnejšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Misky na mydlo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 13
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - silné lepidlo
Materiál: Plast
Šírka cm: 6
Typ výrobku: Miska na mydlo
Výška cm: 14
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: