FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BEZ VŔTANIA Premium Plus - Nástenný háčik, metalický lesklý

Kód: Z22785100
12,95 € 10,70 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Lesklá nehrdzavejúca oceľ. Vrátane skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo ich môžete pripevniť BEZ VŔTANIA: pomocou adaptérov Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® alebo Power-Loc®.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Kvalitný nástenný háčik v praktickej súprave 2 ks na optimálne použitie v kúpeľni alebo v domácnosti
  • Na zavesenie uterákov, osušiek, utierok atď. na dosah
  • Vyrobený z lesklej nehrdzavejúcej ocele, rozmery (š x v x h): 3 ks. 5 x 4 x 6,5 cm
  • Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu
  • Na montáž BEZ VŔTANIA možno použiť aj adaptéry WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobok sa poskytuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť dňom nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Moderný rad Premium Plus od spoločnosti WENKO spája elegantné tvary a vysokú kvalitu. Kúpeľňové doplnky z tejto série majú rafinovaný dizajn a sú vyrobené z lesklej nehrdzavejúcej ocele, takže sú ideálne na použitie vo vlhkých priestoroch.

Praktický nástenný háčik Premium Plus v praktickej súprave 2 kusov je ideálny na odkladanie uterákov, sprchových alebo kúpacích utierok v kúpeľni a na WC pre hostí alebo v kuchyni na uteráky a kuchynské rukavice.

Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. Na tento praktický kúpeľňový doplnok na montáž na stenu poskytuje výrobca záruku 10 rokov.

Systém Premium-Plus ponúka ako alternatívu aj tri ďalšie možnosti montáže - BEZ VŔTANIA. Nasledujúce zodpovedajúce adaptéry sú k dispozícii samostatne:

Možnosť 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo produktu: 20643100)
Nová technológia montáže sa nazýva Vacuum-Loc®! Jedinečný vákuový sací systém umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva a pevnú fixáciu na všetkých nepriepustných a nerovných povrchoch.
Možnosť 2: Adaptér Turbo-Loc® (číslo výrobku: 20646100)
Nástenný montážny prvok Turbo-Loc® je špeciálny systém lepiacich podložiek s mimoriadne pevnou fixáciou na všetkých hladkých povrchoch.
Možnosť 3: Adaptér Power-Loc® (číslo produktu: 20645100)
Komorový lepiaci systém Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém drží pevne a bez problémov aj na nerovnom a mierne nerovnom povrchu.

Je to na vás! Pre jednu z možností BEZ VŔTANIA si objednajte samostatný adaptér vhodný pre vaše potreby alebo jednoducho použite priložený montážny materiál vo forme skrutiek a hmoždiniek.

Na tento výrobok sa vzťahuje desaťročná záruka, ktorá začína plynúť odo dňa zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Farba: lesklá
Rozmery D/Š: 3,5 cm x 4 cm x 6,5 cm
Čistá hmotnosť: 102 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Háčiky
Nástenné háčiky
Premium Plus - vyberte adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 4
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - vyberte si systém upevnenia
Materiál: Nerezová oceľ
Šírka cm: 4
Typ výrobku: Háčik
Výška cm: 7
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: