FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

WITHOUT TURNING Premium - Držiak na toaletný papier, metalický lesklý

Kód: Z22789100
36,95 € 30,54 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitná lesklá nehrdzavejúca oceľ. Vrátane skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo ich môžete pripevniť BEZ VŔTANIA: pomocou adaptérov Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® alebo Power-Loc®.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Praktický držiak na toaletný papier, ideálny do kúpeľne a na toaletu pre hostí
  • Kvalitná nehrdzavejúca oceľ a 10-ročná záruka výrobcu
  • S krytom na ochranu toaletných papierov, rozmery (š x v x h): 12. 5 x 9 x 13 cm
  • Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu, upevnenie je možné BEZ VŔTANIA pomocou adaptérov WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobok sa poskytuje 10-ročná záruka od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Rozsah Premium kombinuje elegantné tvary a vysokú kvalitu. Kúpeľňové doplnky z tejto série majú ušľachtilý dizajn a sú vyrobené z lesklej nehrdzavejúcej ocele odolnej voči korózii.
Praktický držiak na toaletný papier má ochranný, uzavretý tvar. Toaletný papier sa jednoducho zavesí na háčik a je pripravený na použitie podľa potreby.

Súčasťou balenia sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu. Okrem toho systém Premium ponúka 3 ďalšie možnosti montáže ako alternatívu - BEZ VŔTANIA. Nasledujúce zodpovedajúce adaptéry sú k dispozícii samostatne:

Možnosť 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo produktu: 20643100)
Nová technológia montáže sa nazýva Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vysávania umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva a pevné uchytenie na všetkých nepriepustných a nerovných povrchoch.
Možnosť 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo produktu: 20646100)
Nástenný držiak Turbo-Loc® je špeciálny systém lepiacich podložiek s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých hladkých povrchoch.
Možnosť 3: Adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepiaci systém Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém pevne a bezproblémovo drží aj na drsných a mierne nerovných povrchoch.

Na tento výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť odo dňa zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Farba: lesklá
Rozmery D/Š/V: 12,5 cm x 9 cm x 13 cm
Čistá hmotnosť: 320 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Držiaky
Držiaky na doplnky
Premium - vyberte adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 13
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - vyberte si systém upevnenia
Materiál: Nerezová oceľ
Šírka cm: 9
Typ výrobku: Zásobník na toaletný papier
Výška cm: 13
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: