BEZ VŔTANIA VacuumLoc CAPRI - Držiak toaletného papiera, lesklý kov

Kód: Z22322100
47,95 € 39,63 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
26.4.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitný pochrómovaný zinok. Silne priľne k vzduchotesným, rovným a mierne nerovným povrchom. Unikátny vákuový systém, ktorý umožňuje upevnenie BEZ VŔTANIA alebo použitia náradia. Dá sa premiestniť a odstrániť bez zanechania stopy. Dá sa upevniť aj pomocou lepiaceho systému Power-Loc® (k dispozícii samostatne) alebo pomocou priložených skrutiek a hmoždiniek.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Vacuum-Loc® - priľnavosť BEZ VŔTANIA
  • Možno mnohokrát premiestniť
  • Dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
  • Vysávací systém pozostávajúci z Locs a pumpy, extrémne silná priľnavosť
  • Na tento výrobok sa poskytuje 10-ročná záruka od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka teda neobmedzuje vaše zákonné záru��né práva.


Držiak toaletného papiera Vacuum-Loc® Capri pozostáva z vysokokvalitného, odolného zinkového odliatku, ktorý je pochrómovaný a odoln�� voči korózii. Toaletné rolky sa jednoducho nasadia na držiak.

Držiak na toaletný papier Capri presvedčí svojimi všestrannými možnosťami montáže. Možno ho buď pevne priskrutkovať na stenu (skrutky a hmoždinky sú súčasťou dodávky), alebo namontovať pomocou samolepiaceho montážneho systému Power-Loc® (k dispozícii samostatne). Treťou možnosťou je montáž pomocou systému Vacuum-Loc®, ktorý je súčasťou dodávky.
Tento jedinečný systém umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva na všetky nepriepustné a mierne nerovné povrchy. Nový systém Vacuum-Loc® pozostáva z čerpadla a montážnych zámkov; nie je potrebné žiadne vŕtanie ani skrutkovanie a nie sú potrebné ani žiadne prísavky.

Systém Vacuum-Loc® sa inštaluje tak jednoducho, že to trvá len niekoľko krokov.
Krok 1: Vyčistenie povrchu
Krok 2: Pripevnenie vákuového adaptéra
Krok 3: Vytvorenie vákua
Krok 4: Možnosť okamžitého naloženia

Vacuum Loc sa dá kedykoľvek premiestniť a odstrániť bez zanechania zvyškov.
Systém Vacuum-Loc® je chránený európskym patentom a zaručuje bezpečné uchytenie. Každý montážny zámok môže byť trvalo vystavený ťahovej sile do 33 kg. To opisuje pôsobiacu silu, ktorá ťahá na montážny prvok v horizontálnom smere, smerom ku generátoru sily.

Na tento výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: zinkový odliatok
Farba: zinok: Rozmery d/š/v: 16 cm x 6 cm x 7 cm
Čistá hmotnosť: 339 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Držiaky
Držiaky na doplnky
VacuumLoc - moderná vákuová montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 16
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - patentovaná extra silná prísavka
Materiál: Kov
Šírka cm: 6
Typ výrobku: Držiak na toaletný papier
Výška cm: 7
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: