FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BEZ VŔTANIA TurboLoc CLIPPSY - Držiak šampónu, lesklý kov

Kód: Z22350100
43,95 € 36,32 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitná nehrdzavejúca oceľ. Patentovaný systém zapínania zaisťuje bezpečné uloženie šampónov a sprchových gélov. Vhodné pre všetky obľúbené veľkosti fliaš. Poloplné fľaše jednoducho otočte dnom nahor a pripnite! Odstráňte ochrannú fóliu a naneste ju. Rýchla a jednoduchá montáž bez použitia náradia alebo vŕtania pomocou technológie lepenia Turbo-Loc®. Dá sa upevniť aj pomocou priložených skrutiek a hmoždiniek.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Stenový montážny systém Turbo-Loc® - obsahuje špeciálnu lepiacu podložku na rýchlu a jednoduchú inštaláciu bez skrutkovania alebo vŕtania
  • Extrémne pevný na všetkých hladkých povrchoch
  • Dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
  • Vyrobený z nehrdzavejúcej ocele
  • Koše stoja hore nohami, na 2 fľaše
  • Na tento výrobok sa poskytuje 5-ročná záruka od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka teda neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Vymeniteľný držiak šampónu Turbo-Loc® je vynikajúcou inováciou pre tých, ktorí často bojujú so šampónom. Ponúka dekoratívne miesto na uloženie dvoch fliaš.

Držiak na šampón Turbo-Loc® sa rýchlo a jednoducho zostavuje a presvedčí svojím jedinečným tvarom. Už žiadne nepríjemné trasenie pri sprchovaní! Patentovaný klip ľahko a pevne udrží všetky fľaše v atraktívnom držiaku.

Vysokokvalitný držiak šampónu je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a má päťročnú záruku.

Inštalácia je veľmi jednoduchá. Nástenný držiak Turbo-Loc® je lepiaci systém s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetky hladké povrchy. Jednoducho odlepte zadnú stranu lepiacej podložky, upevnite držiak na požadované miesto a zatlačte. Potom ho jednoducho zaveste na príslušenstvo. Lepiacu podložku možno opäť odstrániť bez zanechania zvyškov. Vďaka špeciálnemu systému lepiacich podložiek možno na montážne háčiky trvalo pôsobiť ťahovou silou až 40 kg na každý.

Alternatívne možno sprchovú poličku trvalo pripevniť pomocou priložených skrutiek a hmoždiniek.

Na tento výrobok sa vzťahuje päťročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Farba: lesklá
Rozmery D/Š/V: 22 cm x 17,5 cm x 6 cm
Čistá hmotnosť: 222 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Držiaky
Držiaky na doplnky
TurboLoc - najjednoduchšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Držiaky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 22
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - mimoriadne silný samolepiaci povrch
Materiál: Nerezová oceľ
Šírka cm: 18
Typ výrobku: Polička
Výška cm: 6
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: