FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

TARTAS - Dvojkomorový dávkovač mydla a dezinfekčných prostriedkov, lesklý kov

Kód: Z24590100
38,95 € 32,19 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Ideálne do kúpeľne, sprchy a na toaletu. Vrátane skrutiek a hmoždiniek, ako aj obojstranných lepiacich podložiek na upevnenie BEZ VŔTANIA. Dávkovač mydla je vhodný na dezinfekčné prostriedky, tekuté mydlo, kondicionér na vlasy, sprchový gél, šampón a krém. Stlačením tlačidla získate dostatočné množstvo mydla atď. Dávkovač nekvapká a dá sa dopĺňať. Cez okienko dávkovača môžete vždy skontrolovať, koľko mydla je v dávkovači. Ľahko sa čistí. Objem: 480 ml.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Efektívna hygiena rúk: nástenný dávkovač poskytuje spoľahlivú ochranu s inteligentnou hygienou rúk s w samostatnými komorami, z ktorých každá má objem 480 ml na dezinfekčné, umývacie a ošetrovacie prostriedky. Jednu komoru môžete napríklad naplniť dezinfekčným prostriedkom a druhú tekutým mydlom. Vďaka tomu máte dve funkcie v jednom dávkovači
  • Pohodlná manipulácia. Dávkovač dezinfekčného prostriedku nekvapká a nevyžaduje batérie. Hygienický plast sa ľahko čistí a obe komory sa dajú ľahko naplniť
  • Multifunkčný: Univerzálny dávkovač je ideálny pre vaše hygienické priestory, či už doma v kúpeľni, na toalete pre hostí a v kuchyni, alebo v kancelárii. Dávkovač mydla možno podľa potreby ľahko namontovať na stenu. Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu a obojstranná lepiaca páska na upevnenie BEZ VŔTANIA
  • Obsahuje: Tartas Chrómový dávkovač dezinfekčného prostriedku a mydla od spoločnosti WENKO vrátane skrutiek, hmoždiniek a obojstranného lepiaceho podkladu, plast, rozmery (š x v x h): 14,5 x 24 x 9 cm: objem: 960 ml


Viac hygieny v domácnosti s WENKO - naše dávkovače tekutín umožňujú dôležitú hygienu na ochranu pred šírením vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Keďže baktérie sa prenášajú najmä cez ruky, odporúča sa pravidelné umývanie a dezinfekcia rúk.

Dávkovač dezinfekčných prostriedkov a mydla Tartas Chrome je vyrobený z vysokokvalitného plastu a je ideálny na dávkovanie tekutín, ako sú dezinfekčné prostriedky, tekuté mydlo, kondicionér na vlasy, sprchový gél, šampón a pleťové mlieko v kúpeľni, sprche a na toalete.

Požadované množstvo sa dávkuje jednoduchým stlačením tlačidla. Obe komory sa dajú plniť oddelene až do objemu 480 ml, takže napríklad dezinfekčný prostriedok sa môže plniť do jednej komory a mydlo do druhej. To zaručuje dvojitú funkciu v jednom dávkovači.

Dávkovač mydla nekvapká, ľahko sa čistí a obe komory s celkovým veľkorysým objemom 960 ml sa dajú ľahko dopĺňať. Zvyšné množstvo je možné kedykoľvek vidieť cez okienko.

Skrutky, hmoždinky a obojstranná lepiaca páska sú súčasťou balenia - na montáž BEZ VŔTANIA.

MateriálTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Dávkovače mydla

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 15
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - samolepiaci povrch
Materiál: Plast
Šírka cm: 24
Typ výrobku: Dávkovač mydla
Výška cm: 9
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: