FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

ISTRES - Dávkovač mydla a dezinfekčných prostriedkov, biely

Kód: Z24594100
11,95 € 9,88 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Ideálne do kúpeľne, sprchy a na toaletu. Obsahuje skrutky a hmoždinky, ako aj obojstranné lepiace podložky na upevnenie BEZ VŔTANIA. Dávkovač mydla je vhodný na dezinfekčné prostriedky, tekuté mydlo, kondicionér na vlasy, sprchový gél, šampón a krém. Stlačením tlačidla získate dostatočné množstvo mydla atď. Dávkovač nekvapká a dá sa dopĺňať. Cez okienko dávkovača môžete vždy skontrolovať, koľko mydla je v dávkovači. Ľahko sa čistí. Objem: 320 ml.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Efektívna hygiena rúk: Nástenný dávkovač poskytuje spoľahlivú ochranu pri inteligentnej hygiene rúk s kapacitou 320 ml na dezinfekčné, čistiace a ošetrovacie prostriedky. Hygienický plast sa ľahko čistí a dávkovač tekutiny sa dá ľahko dopĺňať
  • Pohodlná manipulácia. Dávkovač dezinfekčného prostriedku nekvapká a nevyžaduje batérie
  • Viacúčelový: Univerzálny dávkovač je ideálny pre váš hygienický priestor, či už doma v kúpeľni, na toalete pre hostí a v kuchyni, alebo v kancelárii. Dávkovač mydla možno podľa potreby ľahko namontovať na stenu. Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu a obojstranná lepiaca páska na upevnenie BEZ VŔTANIA
  • Obsahuje: Dávkovač dezinfekčného prostriedku a mydla WENKO Istres White vrátane skrutiek, hmoždiniek a obojstranného lepiaceho podkladu, plast, rozmery (š x v x h): 6 x 18,5 x 7,5 cm: objem: 320 ml


Viac hygieny v domácnosti s WENKO - naše dávkovače tekutín umožňujú dôležitú hygienu na ochranu pred šírením vírusov, baktérií a choroboplodných zárodkov. Keďže baktérie sa prenášajú najmä cez ruky, odporúča sa pravidelné umývanie a dezinfekcia rúk.

Dávkovač na dezinfekciu rúk a mydlo Istres White je vyrobený z vysokokvalitného plastu a je ideálny na dávkovanie tekutín, ako sú dezinfekčné prostriedky, tekuté mydlo, kondicionér na vlasy, sprchový gél, šampón a pleťové mlieko v kúpeľni, sprche a na toalete.

Požadované množstvo sa dávkuje jednoduchým stlačením tlačidla. Priehradky možno plniť jednotlivo až do maximálnej kapacity 320 ml.

Dávkovač mydla nekvapká a ľahko sa čistí a dopĺňa. Zvyškové množstvo je vždy dobre viditeľné vďaka priehľadnému prevedeniu v kombinácii s klasickým bielym dizajnom.

Balenie obsahuje skrutky, hmoždinky a obojstrannú lepiacu pásku - na montáž BEZ VŔTANIA.

MateriálTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Dávkovače mydla

Dodatočné parametre

Kategória: Dávkovače mydla
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 6
Farba: biela
Inštalácia: Bez vŕtania - samolepiaci povrch
Materiál: Plast
Šírka cm: 19
Typ výrobku: Dávkovač mydla
Výška cm: 8
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: