FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BEZ VŔTANIA PowerLoc LACENO - Držiak na uterák, kovovo lesklý

Kód: Z23406100
32,95 € 27,23 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitný držiak na uteráky z nehrdzavejúcej ocele. Extrémne pevný na všetkých nosných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo, plast atď. Balenie obsahuje sadu lepidiel Power-Loc®, skrutiek a hmoždiniek, ktoré sa ľahko inštalujú BEZ VŔTANIA.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • FUNKCIAINŠTALÁCIA - montáž na stenu Power-Loc® - komorový lepiaci systém z high-tech výskumu (špeciálne lepidlo je súčasťou balenia)
  • BEZPEČNOSŤ - extrémne silná priľnavosť na všetkých vhodných povrchoch
  • DESIGNštýlový elegantný držian na uteráky v tvare kruhu doplní vašu kúpeľňu alebo toaletu -ZÁRUKA - záruka výrobcu 3 roky

Elegantný držiak uterákov Power-Loc® z dizajnového kúpeľňového radu Laceno presvedčí svojou kvalitnou nehrdzavejúcou oceľou a praktickým krytom proti prachu. Látky budete mať vždy po ruke bez zložitej manipulácie. Lepiaci systém Turbo-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - bez skrutkovania, vŕtania alebo hmoždiniek.

Montážny rad Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém drží pevne aj na nerovnom a mierne nerovnom povrchu bez akýchkoľvek problémov. Upevňovacie háčiky sa dajú opäť ľahko odstrániť bez zanechania zvyškov a umiestniť na iné miesto. Lepiaci systém sa už mnohokrát osvedčil v priemysle a profesionálnych remeslách. Upevňovacie háčiky z pevného plastu (ABS) sa dajú ľahko a bez zvyškov odstrániť a znovu umiestniť na iné miesto.

Systém lepenia so špeciálnym jednozložkovým lepidlom zaručuje montáž bez rizika a znečistenia a mnohokrát sa osvedčil v priemyselných odvetviach a profesionálnych remeslách.
Na tento výrobok poskytuje výrobca záruku tri roky. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Súčasťou balenia je lepiaca súprava Power-Loc® a skrutky, hmoždinky na alternatívnu montáž na stenu.

Materiál: plast (ABS), nerezová oceľ

Rozmery D/Š/V: 18,5 cm x 21 cm x 7,5 cm

Hmotnosť: 139 g

Tento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Vešiaky
Vešiaky na uteráky
PowerLoc - najsilnejšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Vešiaky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 19
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - silné lepidlo
Materiál: Nerezová oceľ, Plast (ABS)
Šírka cm: 21
Typ výrobku: Stojan na uteráky
Výška cm: 8
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: