FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BEZ VŔTANIA VacuumLoc QUADRO - WC kefa, transparentná

Kód: Z22695100
46,95 € 38,80 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Puristický štvorcový dizajn z lesklej nehrdzavejúcej ocele a kvalitného plastu. Odnímateľná misa so saténovou povrchovou úpravou. Drží pevne na vzduchotesných, rovných a mierne nerovných povrchoch. Unikátny vákuový systém, ktorý umožňuje upevnenie BEZ VŔTANIA alebo nástrojov. Možno ho premiestniť a odstrániť bez zanechania stopy.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Hygienická WC kefa s vymeniteľnou bielou hlavicou s priemerom 8. 5 cm a 5-ročnou zárukou
  • Vyrobené z lesklej nehrdzavejúcej ocele so saténovým povrchom a odnímateľným plastovým držiakom
  • Jedinečný sací systém Vacuum-Loc® na rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie
  • Priľne ku všetkým vzduchotesným povrchom, dokonca aj k mierne nerovným podkladom
  • Veľmi pevné upevnenie BEZ VŔTANIA; tlak vákua sa vytvára v Loc vysávaním vzduchu pomocou priloženej pumpy
  • Vacuum-Loc® sa dá premiestňovať tak často, ako je potrebné, a dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov, rozmery (š x v x h): 9. 5 x 37 x 12,5 cm
  • Na tento výrobok sa vzťahuje päťročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka teda neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Séria Vacuum-Loc® Quadro spája puristické, elegantné tvary a vysokú kvalitu. Kúpeľňové doplnky z tejto série presvedčia nielen jednoduchým upevnením, ale aj hranatým dizajnom a lesklým materiálom z nehrdzavejúcej ocele. Preto sa optimálne hodia do vlhkých priestorov.

Toaletu dôkladne vyčistíte praktickou WC kefou Quadro. Vďaka odolným a prispôsobivým štetinám zaručuje spoľahlivé používanie.

Odnímateľný držiak kefy z bieleho plastu so saténovým povrchom sa ľahko čistí a udržiava kefu dekoratívne na dosah.
WC kefa má bielu vymeniteľnú hlavicu s priemerom 8,5 cm.

Všetky kúpeľňové doplnky z kúpeľňového radu Quadro majú nielen 5-ročnú záruku, ale sú vybavené aj inovatívnym systémom Vacuum-Loc®! Tento jedinečný systém umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva na všetky nepriepustné a mierne nerovné povrchy. Nový systém Vacuum-Loc® pozostáva z čerpadla a montážnych zámkov; nie je potrebné žiadne vŕtanie a skrutkovanie a nie sú potrebné žiadne prísavky. Inštalácia systému Vacuum-Loc® je s čerpadlom veľmi jednoduchá. Odsatím vzduchu pomocou priloženej pumpy sa v zariadení Loc vytvorí vákuum a do adaptérov možno ihneď vložiť príslušenstvo.

Vďaka systému Vacuum-Loc® môžete zabudnúť na to, že by výrobky vypadli zo steny - ide o novinku na trhu. Nový systém VACUUM-LOC presvedčil vo všetkých smeroch a bol ocenený časopisom DIY ako výrobok roka 2013/2014 (Zdroj: diy Fachmagazin 5/2014 P.24 - Dähne Verlag GmbH alebo na www.diyonline.de). Okrem ocenenia "Výrobok roka" bol Vacuum-Loc® nedávno v teste vyhodnotený ako "VÝBORNÝ". Časopis pre domácich majstrov "Selbst ist der Mann" testoval náš VACUUM-LOC. Inovatívny montážny systém a jeho spoľahlivé upevnenie BEZ VŔTANIA sa ukázali ako presvedčivé a získali najvyššie možné hodnotenie. 42 alebo na www.selbst.de)

Vákuové zámky Vacuum-Loc® sú polohovateľné a dajú sa odstrániť bez zanechania stopy.
Systém Vacuum-Loc® má európsku patentovú ochranu a zaručuje bezpečné uchytenie. Na každý montážny prvok Loc® možno trvalo pôsobiť ťahovou silou až 33 kg.

Na tento výrobok sa vzťahuje päťročná záruka od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: nehrdzavejúca oceľ, zámok: plast (ABS), držiak kefky: Farba: lesklá, Loc: Chróm, držiak kefky: Priehľadný
Rozmery D/Š: 9,5 cm x 37 cm x 12,5 cm
Čistá hmotnosť: 456 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Toaletné kefy
Toaletné kefy
VacuumLoc - moderná vákuová montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Toaletné kefy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 10
Farba: biela
Inštalácia: Bez vŕtania - patentovaná extra silná prísavka
Materiál: Nerezová oceľ
Šírka cm: 37
Typ výrobku: Toaletná kefa
Výška cm: 13
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: