FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

BEZ VŔTANIA TurboLoc QUADRO - WC kefa, kovovo lesklá

Kód: Z23861100
46,95 € 38,80 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Odnímateľná miska z bieleho plastu. So silikónovou hlavou kefy. Bezpečne drží pomocou lepiacej techniky Turbo-Loc®. Odstráňte ochrannú fóliu a naneste ju. Rýchla a jednoduchá montáž bez použitia náradia alebo vŕtania. Ľahko sa odstraňuje bez zanechania stôp.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Systém montáže na stenu Turbo-Loc® - špeciálny lepiaci podklad na jednoduchú inštaláciu bez skrutkovania alebo vŕtania
  • Vynikajúco silná priľnavosť na všetkých hladkých povrchoch
  • Snímateľný bez zanechania zvyškov
  • Držiak WC kefy z plastu a nehrdzavejúcej ocele
  • Rozmery (š x v x h): 9,5 x 35,5 x 12 cm
  • Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná záruka od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Akékoľvek poškodenie spôsobené nesprávnym používaním alebo prirodzeným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Systém nástennej montáže Turbo-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa jednoducho pripevnia na stenu - nie je potrebné skrutkovanie, vŕtanie ani hmoždinky.

Inštalácia je veľmi jednoduchá. Nástenný držiak Turbo-Loc® je systém lepiacich podložiek s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetky hladké povrchy. Stačí odlepiť zadnú stranu lepiacej podložky, upevniť držiak na požadované miesto a pritlačiť. Potom ho jednoducho zaveste na príslušenstvo. Lepiacu podložku možno opäť odstrániť bez zanechania zvyškov. Vďaka špeciálnemu systému lepiacich podložiek možno upevňovacie háčiky trvalo zaťažiť.

Praktický držiak WC kefy je vyrobený z robustného bieleho plastu a dá sa veľmi ľahko vybrať z chrómovaného plastového upevňovacieho krúžku. Silikónová WC kefa dôkladne vyčistí toaletu; odolné a pružné štetiny zaručujú spoľahlivé používanie. Kefa je tiež mimoriadne hygienická, pretože všetky zvyšky a zvyšky toaletného papiera sa jednoducho spláchnu vďaka nepriľnavému účinku silikónových štetín. Súprava obsahuje WC kefu s rukoväťou z nehrdzavejúcej ocele a čiernou vymeniteľnou hlavicou s priemerom 7,5 cm.

Samolepiaci háčik Turbo-Loc®, ktorý je určený ako nástenný držiak na WC kefu, je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a presvedčí svojím moderným vzhľadom v hranatom, extrémne plochom dizajne.

K tomuto príslušenstvu sú k dispozícii aj ďalšie výrobky zo série Turbo-Loc® Quadro spoločnosti WENKO. Náhradná kefka (číslo položky: 22242100) je k dispozícii samostatne.

Na tento výrobok sa vzťahuje trojročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky chyby materiálu a spracovania, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: Plast (ABS), Plast (ABS), Nerezová oceľ
Farba: Rozmery D/Š: 9,5 cm x 35,5 cm x 12 cm
Čistá hmotnosť: 315 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Toaletné kefy
Toaletné kefy
TurboLoc - najjednoduchšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Toaletné kefy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 10
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - mimoriadne silný samolepiaci povrch
Materiál: Nerezová oceľ, Plast (ABS)
Šírka cm: 36
Typ výrobku: Toaletná kefa
Výška cm: 12
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: