BEZ VŔTANIA PowerLoc RICO - WC kefa, lesklý kov

Kód: Z22294100
48,95 € 40,45 € bez DPH
Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vysokokvalitný pochrómovaný zinok. Odnímateľná miska zo saténového skla. Extrémne pevne drží na všetkých nosných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo, plast atď. Jednoduchá inštalácia BEZ VŔTANIA. Žiadne riziko ani špina. Vysoký výkon, pretože sa dá kedykoľvek doplniť. Ľahko sa odstraňuje bez zanechania stôp.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Odnímateľná nádoba zo satinovaného skla s vysokokvalitným, odolným držiakom z liateho zinku
  • Systém lepenia komôr na stenu Power-Loc® z high-tech výskumu (špeciálne lepidlo je súčasťou balenia)
  • Vynikajúca priľnavosť na všetkých vhodných povrchoch, napr. dlaždice, prírodný kameň, betón, drevo, plast
  • Trvalo vysoká nosnosť, dá sa odstrániť bez zanechania zvyškov
  • Na tento výrobok sa poskytuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka teda neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Portorická vodná kefa Power-Loc® pozostáva z vysokokvalitnej, odolnej zliatiny zinku, ktorá je pochrómovaná a odolná voči korózii. Dekoratívna WC kefa Power-Loc® zo série Puerto Rico svojím ušľachtilým dizajnom jemne zapadá do okolia.
.
Odnímateľná sklenená nádoba so saténovým povrchom má otvorený dizajn. Praktická WC kefa dôkladne vyčistí toaletu. Vďaka odolným a prispôsobivým štetinám zaručuje kefa spoľahlivé používanie. Držiak kefky vždy dekoratívne drží kefku na svojom mieste.

Výrobca poskytuje 10-ročnú záruku.

Lepiaci systém Turbo-Loc® ponúka dekoratívne kúpeľňové doplnky a poličky, ktoré sa ľahko montujú na stenu - bez skrutkovania, vŕtania alebo hmoždiniek. Montážny rad Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne pevným upevnením na všetky vhodné povrchy, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém bez problémov drží aj na hrubých a mierne nerovných povrchoch.

Upevňovacie háčiky sa dajú ľahko odstrániť bez zanechania zvyškov a opäť umiestniť na iné miesto. Tento lepiaci systém sa miliónkrát osvedčil v priemyselných aplikáciách a profesionálnych remeselných prácach.

Na tento výrobok sa vzťahuje 10-ročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: zinkový odliatok, balenie: Materiál: sklo
Farba: sklo, sklo, sklo, sklo: Chróm, nádoba: saténový povrch
Rozmery d/š: 11,5 cm x 37 cm x 13 cm
Čistá hmotnosť: 520 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Toaletné kefy
Toaletné kefy
PowerLoc - najsilnejšia montáž

Dodatočné parametre

Kategória: Toaletné kefy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 12
Farba: lesklá
Inštalácia: Bez vŕtania - silné lepidlo
Materiál: Sklo, Zinok
Šírka cm: 37
Typ výrobku: Toaletná kefa
Výška cm: 13
Záruka: 2 roky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: