BEZ VŔTANIA Classic Plus - Dvojitá nástenná polica, biela

Kód: Z22820100
39,95 € 33,02 € bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitná ochrana proti korózii s inovatívnym bielym špeciálnym povlakom. Vrátane skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo môžete upevniť BEZ VŔTANIA: pomocou adaptérov Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® alebo Power-Loc®.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Moderný nástenný vešiak na ďalší úložný priestor v kúpeľni a na hosťovskej toalete
  • Praktické uloženie sprchového gélu, šampónu atď. na 2 úrovniach na dosah ruky, rozmery (š x v x h): 24 x 32. Stojan je vhodný na uloženie sprchového gélu, šampónu atď. 5 x 15 cm
  • Vysokokvalitná ochrana proti korózii vďaka inovatívnemu bielemu špeciálnemu náteru
  • Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu
  • Upevnenie BEZ VŔTANIA je možné aj pomocou adaptérov WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Na tento výrobok sa poskytuje 3-ročná záruka, ktorá začína plynúť dňom zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Inovatívny rad Classic Plus kombinuje klasické tvary s vybranou kvalitou. Kúpeľňové doplnky z tejto série ocele majú špeciálnu bielu povrchovú úpravu, ktorá poskytuje kvalitnú ochranu proti korózii. Praktický dvojúrovňový nástenný regál Classic Plus ponúka ďalší úložný priestor v kúpeľni alebo na toalete pre hostí a je ideálny na uloženie všetkých kúpeľňových doplnkov.
Skrutky a hmoždinky na montáž na stenu sú súčasťou balenia. Systém Classic-Plus ponúka ako alternatívu aj tri ďalšie možnosti montáže - BEZ VŔTANIA. Nasledujúce zodpovedajúce adaptéry sú k dispozícii samostatne:

Možnosť 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo produktu: 20643100)
Nová technológia montáže sa nazýva Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vysávania umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva a pevné uchytenie na všetkých nepriepustných a nerovných povrchoch.
Možnosť 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo produktu: 20646100)
Nástenný držiak Turbo-Loc® je špeciálny systém lepiacich podložiek s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých hladkých povrchoch.
Možnosť 3: Adaptér Power-Loc® (číslo výrobku: 20645100)
Komorový lepiaci systém Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém pevne a bez problémov priľne aj na drsných a mierne nerovných povrchoch.

Na tento výrobok sa vzťahuje 3-ročná záruka, ktorá začína plynúť odo dňa zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: oceľ
Farba: biela
Rozmery D/Š/V: 24 cm x 32,5 cm x 15 cm
Čistá hmotnosť: 752 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Police
Nástenné police
Classic Plus - vyberte adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Police
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 24
Farba: biela
Inštalácia: Bez vŕtania - vyberte si systém upevnenia
Materiál: Oceľ
Šírka cm: 33
Typ výrobku: Polička
Výška cm: 15
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: