FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

Konštrukcia koberca

GRUND a.s. vyrába kúpeľňové predložky vysokej kvality a dizajnu už od roku 1990

Kúpeľňové predložky sú krásnym a&nbsppraktickým doplnkom kúpeľní. Môžu zmeniť charakter kúpeľne a zlepšiť jej vzhľad, pričom slúžia ako bezpečnostný prvok na ochranu zdravia. Vrchná časť rohože spríjemňuje pohľad na kúpeľňu a jej používanie (je príjemnejšie stáť na mäkkom koberčeku s vysokým vlasom ako na studených dlaždiciach), spodná časť je protišmyková a zabraňuje pošmyknutiu na mokrých dlaždiciach.

1. Priadza

Akrylová a&nbsppolyesterová priadza je veľmi savá a&nbsprýchlo schne. Oba sú preto ideálne na použitie v kúpeľniach. Vďaka nášmu know-how je vlas stále mäkký a nadýchaný aj po viacnásobnom praní.

2. Netkaná textília

Výhodou netkanej textílie je jej odolnosť voči vlhkosti v&nbspkúpeľni. Vďaka tejto vlastnosti sú naše rohože prirodzene antibakteriálne.

3. Protišmyková vrstva

.

Naše rohože sú na&nbspspodnej strane pokryté špeciálnou protišmykovou vrstvou, vďaka ktorej sú rohože bezpečnejšie a&nbspvhodné aj do&nbspkúpeľní s&nbsppodlažným vykurovaním. Protišmykový povlak nestratí svoje vlastnosti ani po 100 praniach.

4. Entl

Okraje rohože sú ukončené entlom pomocou výkonného japonského stroja. To chráni predtlač pred roztrhnutím a dodáva jej konečný estetický vzhľad.