FIREMNÁ DOVOLENKA: Vážení zákazníci, naši zamestnanci a stroje si po celoročnej práci zaslúžia trochu voľna. Od 13. júla do 26. júla 2024 vyhlasujeme dovolenku. Svoje objednávky môžete samozrejme posielať. Len ich, dobre odpočatí a s novou chuťou do práce, budeme spracovávať až v pondelok 29. júla 2024. Váš GRUND vám praje krásne leto.

Classic Plus - Nástenný háčik, biely

Kód: Z22753100
13,95 € 11,53 € bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.7.2024
Možnosti doručenia
Vysokokvalitná ochrana proti korózii s inovatívnym bielym špeciálnym povlakom. Vrátane skrutiek, hmoždiniek a krytov skrutiek. Alebo môžete upevniť BEZ VŔTANIA: pomocou adaptérov Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® alebo Power-Loc®.

Detailné informácie

DO 24 HODÍN
DO 24 HODÍN
je váš balík na ceste k vám.
30 ROKOV NA TRHU
30 ROKOV NA TRHU
pre vás vyrábame kvalitné koberce
45 DNÍ NA VRÁTENIE
45 DNÍ NA VRÁTENIE
objednávky bez udania dôvodu

Podrobný popis

  • Moderný nástenný háčik v praktickej súprave 2 ks na optimálne použitie v kúpeľni alebo v domácnosti
  • Na zavesenie uterákov, osušiek, utierok atď. na dosah
  • Vysokokvalitná ochrana proti korózii vďaka inovatívnemu bielemu špeciálnemu náteru
  • Súčasťou sú skrutky a hmoždinky na montáž na stenu
  • Upevnenie BEZ VŔTANIA je možné aj pomocou adaptérov WENKO Vacuum-Loc®, Turbo-Loc® a Power-Loc®
  • Rozmery (š x v x h): 3,5 x 9,5 x 5,5 cm každý
  • Na tento výrobok sa poskytuje 3-ročná záruka od dátumu zakúpenia. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Záruka tak neobmedzuje vaše zákonné záručné práva.


Inovatívny rad Classic Plus od spoločnosti WENKO spája klasické tvary s vybranou kvalitou. Kúpeľňové doplnky z tejto série ocele sú povrchovo upravené špeciálnou bielou vrstvou, ktorá poskytuje vysokokvalitnú ochranu proti korózii. Atraktívny dizajn dokonale podčiarkne akýkoľvek štýl zariadenia.

Praktický nástenný háčik Classic Plus v praktickej súprave 2 kusov je ideálny na udržiavanie uterákov po ruke v kúpeľni a na toalete pre hostí alebo v kuchyni na uteráky a kuchynské rukavice.

Na biele háčiky WENKO sa vzťahuje trojročná záruka výrobcu.

Súčasťou balenia sú aj skrutky a hmoždinky na montáž na stenu.

Systém Classic-Plus ponúka aj tri ďalšie možnosti montáže ako alternatívu - BEZ VŔTANIA. Nasledujúce zodpovedajúce adaptéry sú k dispozícii samostatne:

Možnosť 1: adaptér Vacuum-Loc® (číslo produktu: 20643100)
Nová technológia montáže sa nazýva Vacuum-Loc®! Jedinečný systém vysávania umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné upevnenie príslušenstva a pevné uchytenie na všetkých nepriepustných a nerovných povrchoch.
Možnosť 2: adaptér Turbo-Loc® (číslo produktu: 20646100)
Nástenný držiak Turbo-Loc® je špeciálny systém lepiacich podložiek s mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých hladkých povrchoch.
Možnosť 3: Adaptér Power-Loc® (číslo produktu: 20645100)
Komorový lepiaci systém Power-Loc® sa vyznačuje mimoriadne silnou priľnavosťou na všetkých vhodných povrchoch, ako sú dlaždice, prírodný kameň, sklo, betón, kov, drevo a mnohé plasty. Montážny systém drží pevne a bez problémov aj na nerovnom a mierne nerovnom povrchu.

Je to na vás! Ak sa rozhodnete pre niektorú z možností BEZ VŔTANIA, objednajte si adaptér vhodný pre vaše potreby samostatne alebo jednoducho použite priložený montážny materiál.

Na tento výrobok sa vzťahuje trojročná záruka, ktorá začína plynúť od dátumu nákupu. Záruka sa vzťahuje na všetky materiálové a výrobné chyby, ktoré zhoršujú funkčnosť. Poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním alebo bežným opotrebovaním je vylúčené. Táto záruka neobmedzuje vaše zákonné záručné práva. V prípade reklamácie výrobku zašlite bezplatne a riadne zabalený výrobok spolu s príslušným dokladom o kúpe na nasledujúcu adresu: Wenko-Wenselaar GmbH & Co. Materiál: oceľ
Farba: biela
Rozmery d/š/v: 3,5 cm x 9,5 cm x 5,5 cm
Čistá hmotnosť: 131 gTento produkt nájdete v nasledujúcich kategóriách:

Háčiky
Nástenné háčiky
Classic Plus - vyberte adaptér

Dodatočné parametre

Kategória: Háčiky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka cm: 4
Farba: biela
Inštalácia: Bez vŕtania - vyberte si systém upevnenia
Materiál: Oceľ
Šírka cm: 10
Typ výrobku: Háčik
Výška cm: 6
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: